coming this year... будет в этом годе ...
  
Almond standartai
Almond standartai

Ken Davis


Klasikinis Almond
Pagrindinė kūno spalva yra sodriai gelsva, tamsiai geltona, tamsiai oranžinė, su tamsiomis dėmėmis sparnų ir uodegos plunksnose, t.y. turi tris atskiras spalvas- juodą (kite), tamsiai geltoną (pagrindas) ir baltą. Taip pat galima sukurti šio tipo dilute.

Spread Almond.
Pagrindinė spalva panaši į išplautą pilką ar metalinę su sodriomis, tamsiomis, juodomis dėmėmis. Sparnų ir uodegos plunksnos turi tik dvi atskiras spalvas. Galima sukurti šio tipo dilute- pilkšvai rudas almond .

DeRoy
DeRoy yra recesyvinis raudonas almond. Jo spalva- tarpinė tarp raudonos ir geltonos, (daugiau tamsi ar šviesi, intensyvumas gali keistis). Šios spalvos dilute –tai ką Oriental Roller balandžių augintojai vadina „Cream“[kreminis]. Labai blyškus ar pastelinis tamsiai geltonas atspalvis faktiškai yra DeRoy dilute.

Ash-red Almond
Ash-red Almond pagrindinė spalva yra labai šviesi, artima baltai. Dėmių spalva yra ash-red. Dilute spalva gali būti peleninė-geltona. (Paukštis nuotraukoje – faktiškai jaunas klasikinis almond).

Rudas Almond
Rudo Almond pagrindinė spalva taip gali būti labai šviesi artimesnė baltai. Dėmės- rudos spalvos. Dilute – haki spalvos almond.

Homozigotinis Almond
Du Almond paukščiai paprastai negali poruotis kartu. Vienas ketvirtadalis jauniklių bus balti, silpni, akys su defektais. Yra ir išimčių iš šios taisyklės-tai reiškia, kad yra galimybė išauginti gražių Almond iš dviejų Almond. „Axel Sell. „Balandžių Auginimas ir Paveldėjimas““.

Kite.
Kite genetiškai yra tamsiai dėmėti [checker] (Ct) paukščiai, o fenotipas - sodri bronza krūtinėje, sparnuose, ir uodegoje. Šis genų faktorių kompleksas vadinamas ir atskiru pavadinimu -„Kite“. Kites su labai sodria bronza dar yra ir heterozygotos pagal recesyvinį raudoną. „Axel Sell „Balandžių Auginimas ir Paveldėjimas““.


Standartinis būdas padaryti klasikinį almond - sukryžminti kite su klasikiniu almond. Jūs galite padaryti bet kurią almond spalvą.
Nuotraukos susijusios su straipsniu:

padidinti Klasikinis almond
padidinti Spread almond
padidinti DeRoy
padidinti Kite
padidinti Homozigotinis almond


< atgal

 
Pabandykime ir apie balandžių veisimą pakalbėti K.Girdžiūnas
BALANDŽIŲ SPALVŲ STRUKTŪROS (FASONO) GENAS
BALANDŽIŲ MUTACIJŲ GENETINIŲ SIMBOLIŲ SĄRAŠAS
ĮVAIRIŲ BALANDŽIŲ MUTACIJŲ PAVYZDŽIAI
Laukinis tipas
RUDAS
Spalvų sąveika
akių spalva {anglų k.}
Indigo-andalusian
Recesyvinis raudonas
Ash-red [peleninis- raudonas]
Almond
Recesyvinis opalas ir dominuojantis opalas
Recesyvinis opalas


IDEAFORMUS interneto projektai

© 2004-2005 Balandziai.lt
visos teisės saugomos