coming this year... будет в этом годе ...
 

Atsidaro internetinis puslapis skirtas vienam iš mūsų hobi - naminių balandžių auginimui. Jis ir bus skirtas tiems, kas jau laiko ar ruošiasi laikyti balandžius. Šis puslapis bus vertingas tik tuo atveju, jeigu jame aktyviai dalyvaus, rašys kuo daugiau balandininkų.
Šiame interneto tinklapyje norėtusi pirmiausia surinkti visą įmanomą informaciją apie Lietuvoje išvestas ar tobulintas balandžių veisles. Mūsų balandžių augintojų nuomonės skirtingos, ir galbūt mūsų virtualus forumas pasitarnaus tiesos paieškai.
O ar nebūtų puiku, jei, pavyzdžiui, klaipėdos aukštaskraidžių, sūduvos baltagalvių ar sportinių balandžių augintojai šiame tinklapyje galetų pasikeisti informacija, patyrimu, planuoti veislinį darbą. Galima būtų šiame puslapyje daryti ir nuolatines mūsų geriausių balandžių virtualias parodas, forumuose susirašineti, skelbimuose - parduoti, keisti, pirkti.

Internetas suteikia daugybę pranašumų net ir palyginus su spausdintu leidiniu. Bet turi ir vieną esminį trūkumą - reikalingas kompiuteris ir bent minimalios žinios, kaip su juo dirbti. Tuo tarpu pasidairius po balandžių turgus Kaune ar Vilniuje, neatrodo, kad dauguma Lietuvos balandininkų turėtų ar mokėtų valdyti kompiuterį. Ir vis tik neabejotina, kad iš tų kelių tūkstančių Lietuvos balandininkų, atsiras mokančių, ar norinčių išmokti. Žinoma, jeigu pavyktų šiame puslapyje surinkti pakankamai geros medžiagos, ją galima būtų išleisti ir atskirais leidiniais, prieinamais platesniam žmonių ratui.

Šis tinklapis tobulės pamažu, nes kol kas - tai tik laisvalaikio užsiėmimas. Tai reiškia, kad bus ir klaidų ir vėlavimo.O gal ir savanorių pagalbininkų atsiras?
O jeigu ir kitų - ne balandžių paukščių augintojai norės pasinaudoti šio tinklapio galimybėmis - prašom.
Norėtusi, jog šis tinklapis pasirodytų ir rusų bei anglų kalbomis, kad apie mūsų balandžių veisles bei jų augintojus sužinotų ir platesnis pasaulis. Taip bus, jeigu pavyks lietuviška dalis. O pavyks tik tada, jei Lietuvos balandininkai ras laiko parašyti, atsiųsti nuotraukas šiam puslapiui.

< atgal


 

 


 
 

 


IDEAFORMUS interneto projektai

© 2004-2005 Balandziai.lt
visos teisės saugomos